Ogłoszenia Parafialne na urocz. Wniebowstąpienia Pańskiego, 1.06.2014r.

1. Obchodzimy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która kończy 40-dniowy okres, gdy Pan Jezus po swoim Zmartwychwstaniu ukazywał się swoim uczniom. Jednak okres wielkanocny jeszcze trwa. Najbliższy tydzień będzie poświęcony przygotowaniom do uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Prośmy o łaskę otwarcia serc naszych i naszych bliskich na przyjęcie tego daru i umiejętność właściwego wykorzystywania natchnień Ducha Świętego.
 
2. Dziś również przypada niedziela dziękczynienia.
 
3. Rozpoczynamy miesiąc czerwiec, który tradycyjnie poświęcony jest czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie zapomnijmy o uczestnictwie w nabożeństwach czerwcowych, zapraszając na nie naszych bliskich i znajomych. Będzie ono odprawione w naszym kościele w łączności z Mszą św.
 
4. W tym tygodniu również pierwszy czwartek miesiąca, dzień wdzięczności za dar Eucharystii oraz modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii. Adoracja w tej intencji rozpocznie się w naszym kościele o godz. 17:00 zakończymy ją nabożeństwem czerwcowym. Serdecznie zapraszamy do udziału w niej i do osobistego spotkania z Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie. Okazja do spowiedzi w tym dniu od godz. 17:00.
 
5. Zaś w pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do uczczenia Najświętszego Serca Pana Jezusa, szczególnie w tym miesiącu Mu poświęconym. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 zakończona nabożeństwem czerwcowym. Okazja do spowiedzi będzie od godz. 17:00. Od godz.9:00 odwiedzimy chorych.
 
6. Za tydzień odpust parafialny w parafii Ducha Świętego w Rogoźnie.
 
7. Dziękuję wszystkim dbającym o ład i porządek w świątyni i wokół niej.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)