Ogłoszenia Parafialne na urocz. Narodzenia Pańskiego 2014

ŻYCZYMY PARAFIANOM, GOŚCIOM
BŁOGOSŁAWIONYCH, PEŁNYCH RADOŚCI I POKOJU
ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. 
ŚWIATŁO NOCY BETLEJEMSKIEJ 
NIECH OPROMIENIA ŻYCIE WASZYCH RODZIN, 
A BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻEJ DZIECINY 
NIECH TOWARZYSZY WAM I WASZYM BLISKIM 
W ŚWIĘTA I PRZEZ CAŁE ŻYCIE.
 
 
 
 
1. Biorąc udział w pasterce, czyli we Mszy Świętej sprawowanej w noc Narodzenia Pańskiego, przeżyliśmy radość ze spotkania ze Zbawicielem, podobną do tej, której doświadczyli pasterze betlejemscy przed przeszło dwoma tysiącami lat. Tę radość zanieśmy teraz do naszych domów rodzinnych. Następne Msze Święte w uroczystość Narodzenia Pańskiego będą celebrowane w naszym kościele o godz. 9:45 i 11:30.
 
 
2. Jutro – drugi dzień świąteczny – święto św. Szczepana. Msze św. wg porządku niedzielnego.
Ze względu na uroczysty charakter tego dnia w Polsce nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 
3. Kolędowania w naszej Parafii: 26.12. od godz. 15:00, 27.12. od 17:00, 28.12. od godz. 15:00, w poniedziałek i wtorek od godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnym śpiewaniu kolęd.

4. W przyszłą niedzielę na godz. 11:30 zapraszamy wszystkie Rodziny, które podjęły się adopcji dzieci z Konga na Mszę św. w intencji tych Rodzin, dzieci adoptowanych i Ojca Stanisława. Prosić będziemy o łaskę wytrwania w postanowieniu, potrzebne łaski dla dzieci, Ojca i dla nas samych.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)