Ogłoszenia Parafialne na Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy, 21.04.2014r.

1. Przeżywamy drugi dzień paschalnej radości, która – jak już mówiliśmy wczoraj – rozciąga się na cały tydzień następujący po uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Ten tydzień jest, zatem jakby przedłużonym dniem świętowania tajemnicy naszego odkupienia. Niech będzie on tak właśnie przeżywany w naszych rodzinach i wśród przyjaciół.
 
2. Nie zapominajmy jednak o osobach chorych czy samotnych, opuszczonych, dla których te dni mogą być szczególnie trudne do przeżycia. Niech ten wolny dzień stanie się okazją, by również im poświecić czas i uwagę. Możemy złożyć im wizytę np. całą rodziną, wprowadzając w ten sposób dzieci w praktykę miłosierdzia.
 
3. Tradycyjnie ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski. 
 
4. Trwają przygotowania do Kanonizacji Jana Pawła II, a także do naszych Parafialnych rekolekcji – szczegóły na plakatach wywieszonych w gablocie oraz na terenie Parafii.
 
5. Bóg zapłać dbającym o porządek w naszych świątyniach i wokół nich oraz za spływające daniny wielkopostne.
 
6. Życzę raz jeszcze pogodnego przeżywania tego czasu. Niech we wszystkich naszych działaniach towarzyszy nam Boże błogosławieństwo.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)