Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego, 11.01.2014r.

1.   Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia w liturgii Kościoła rzymskokatolickiego. Chociaż zgodnie z polską tradycją kolędy będziemy śpiewać aż do 2 lutego, to jednak już jutro w liturgii rozpocznie się tzw. okres zwykły – część I – przed Wielkim Postem, przypominający i uobecniający w liturgii publiczną działalność Pana Jezusa. 
 
2.   Za tydzień – trzecia niedziela w ciągu roku, Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz rozpoczęcie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. 
 
3.    Porządek kolędy w tym tygodniu (grafik).
 
4.    W czasie kolędy Msze św. w dni powszednie o 8:30. Biuro Parafialne podczas kolędy będzie nieczynne.
 
5. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie, gościnność w czasie wizyty duszpasterskiej, za wszelkie ofiary składane podczas kolędy. Ofiary w całości przeznaczamy na pokrycie kosztów remontu zakrystii – zakupu mebli i drzwi, a także w miarę możliwości na pokrycie kosztów z remontem plebanii i budynku gospodarczego. Bóg zapłać.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)