Ogłoszenia Parafialne na 7.Niedzielę Zwykłą, 23.02.2014r.

1. Liturgia dzisiejszej, siódmej niedzieli w ciągu roku ukazuje nam świętość, do której jesteśmy wezwani, a którą mamy realizować szczególnie poprzez praktykowanie miłości bliźniego. Spróbujmy się rozejrzeć wokół siebie, by zobaczyć, czy ktoś, kto żyje obok nas, nie potrzebuje naszej pomocy nie tylko materialnej, lecz może właśnie duchowej: dobrego słowa, poświęconego czasu. Może potrzeba tak niewiele: podzielić się radością, posłuchać tego, co inni mają do powiedzenia, wypić razem herbatę, wyjść wspólnie na spacer, zaopiekować się kimś podczas choroby. Wrażliwe serce na pewno podsunie nam wiele innych pomysłów. A wszystko, co robimy wobec bliźnich ze względu na miłość Boga, wróci do nas dziesięciokrotnie, choć często w zupełnie innej formie.
 
2. Zachęcamy do współpracy z parafialnym Caritas. Zapraszamy kandydatów do LSO, a także chętnych na szafarzy. Zachęcamy też  dorosłych do podjęcia posługi lektora w naszej Wspólnocie.
 
3. Spotkanie Matek Żywego Różańca po Mszy św. w niedzielę o 8:00.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)