Ogłoszenia Parafialne na 6. Niedzielę Zwykłą, 16.02.2014r.

1. W dzisiejszą, szóstą niedzielę w ciągu roku, w cyklu „A” czytamy Ewangelię wg św. Mateusza. Dziś Jezus, kontynuując swoje nauczanie określane jako „Kazanie na górze”, zwraca naszą uwagę na relacje międzyludzkie, rodzinne i przyjacielskie. Warto, byśmy się im przyjrzeli. Może jest coś, co można by w tych relacjach ulepszyć, poprawić. A może jest coś, co należałoby naprawić? Wykorzystujmy w tym celu czas, który jest nam dany, nie tylko w rozpoczynającym się dziś tygodniu.
 
2. W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła.
 
3. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim dbającym o nasze świątynie, jak również za wszystkie złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii.  Bóg zapłać!

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)