Ogłoszenia Parafialne na 6. Niedzielę Wielkanocną, 25.05.2014r.

1. Wciąż trwamy w radości paschalnej, przeżywając dziś 6. niedzielę Wielkanocy. Niech nie przestanie rozbrzmiewać w naszych sercach, myślach i rozmowach prawda o Zmartwychwstaniu Chrystusa, która jest podstawą naszej wiary. Przypomniała nam o tym również dzisiejsza liturgia.
 
2. Jutro, 26 maja, będziemy obchodzić Dzień Matki. Z tej okazji nie tylko składajmy życzenia i podarunki naszym mamom, ale polecajmy je Bogu w modlitwie. W tym dniu ofiarujemy nabożeństwo majowe w intencji wszystkich mam z naszej parafii.
 
3. Od 26 do 28 maja Mszę św. rozpoczynamy procesją błagalną o dobre urodzaje.
 
4. W środę, 28 maja, przypada 33. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego.
 
5. W wigilię odpustu, tj.30 maja, o  godz. 20:30 będzie sprawowana Msza Święta za zmarłych proboszczów i wikariuszy i w intencji wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.
 
6. W sobotę, 31 maja, przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, a w naszej Parafii suma odpustowa o godz. 10:30. Sumę odpustową celebrować będzie i Słowo Boże wygłosi ks. Grzegorz Kuliński.    Proszę o przygotowanie baldachimu, asysty, feletronów.
 
7. Dziękuję wszystkim dbającym o ład i porządek w świątyni i wokół niej.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)