Ogłoszenia Parafialne na 5. Niedzielę Wielkiego Postu, 6.04.2014r.

1. Przeżywana dziś piąta niedziela Wielkiego Postu wprowadza nas w okres rozpamiętywania Męki Pańskiej. Starajmy się przeżywać ten czas w większym skupieniu, wygospodarowując chwile w ciągu dnia, rano lub wieczorem na choćby krótkie rozważanie męki Pańskiej czy to czytając jej opis w Ewangeliach, czy też rozważając codziennie jedną stację Drogi Krzyżowej.
 
2. Liturgia tego tygodnia koncentruje nas na przygotowaniu do wydarzeń paschalnych, dlatego też nie obchodzimy w tym czasie żadnych wspomnień czy świąt świętych.
 
3. Do puszek przed kościołem można złożyć ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 
4. Bóg zapłać wszystkim dbającym o nasze świątynie i ich otoczenie.
 
5. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby Parafii oraz za spływające daniny wielkopostne.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)