Ogłoszenia Parafialne na 4.Niedzielę Wielkiego Postu, 30.03.2014r.

1. Dzisiejsza, czwarta niedziela Wielkiego Postu zwana jest niedzielą radości, od łacińskiego słowa: „laetare”.  Radość w Wielkim Poście nie wypływa z faktu, że kończy się okres pokuty, lecz w połowie tego okresu Kościół chce nam przypomnieć, że mimo doświadczanych trudności mamy się radować z nadchodzącego zbawienia. 
 
2. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00. Nie zapominajmy o tym wielkim darze, jakim jest Eucharystia, szczególnie w tych dniach, gdy zbliżamy się do celebracji tajemnicy jej ustanowienia w Wielki Czwartek. Od godz. 17:00 również okazja do spowiedzi św. 
 
3. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17:00, adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa od 17:30. Chorych odwiedzimy od godz. 9:00.
 
4. W przyszłą niedzielę, 6 kwietnia po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Matek Żywego Różańca.
 
5. Dziękuję mieszkańcom Jaracza za dbanie o porządek w naszych świątyniach i ich otoczenie w miesiącu marcu.  W kwietniu dbałość o świątynie powierzmy rodzinom od rodz. P.Burda do rodz. P.Łukaszewicz.
 
6. W środę, 2 kwietnia, przypada kolejna rocznica odejścia do domu Ojca naszego wielkiego rodaka, Ojca Świętego Jana Pawła II. Modląc się przez jego wstawiennictwo, nie zapominajmy o pogłębianiu jego nauczania i wprowadzaniu w życie dziedzictwa, które nam zostawił. 
Niech jego opieka i Boże błogosławieństwo towarzyszą nam nadal na naszej wielkopostnej drodze.
 
 

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)