Ogłoszenia Parafialne na 4.Niedzielę Adwentu, 21.12.2014r.

1. Dziś czwarta niedziela Adwentu, która, ukazując nam w Ewangelii scenę zwiastowania, zapowiada zbliżającą się szybkimi krokami uroczystość narodzenia Zbawiciela świata. Wdzięczni Bogu za Jego miłość objawioną nam w tych wydarzeniach, przygotujmy nasze serca, domy i rodziny na nadchodzące święta.
 
2. W środę wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Zachęcamy do godnego przeżycia wigilii i całych świąt Bożego Narodzenia, a w szczególności do zachowania takich zwyczajów, jak łamanie się opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii i śpiewanie kolęd. Zachowajmy też zwyczaj spożywania posiłków bezmięsnych. 
 
3. W poniedziałek do naszej Parafii przyniesione zostanie przez harcerzy Światło betlejemskie, które można zabrać do swoich domów, zapalając od niego świecę Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
 
4. We wtorek Msza św. tylko o godz. 7:00, w środę tylko o 8:30.
 
5. Pasterka we Wełnie o godz. 22:00, natomiast w Parkowie już tradycyjnie o północy. Składka na tacę podczas pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. 
 
6. W czwartek – uroczystość Narodzenia Pańskiego, mająca swoją oktawę. Msze św. o godz. 9:45 i 11:30.  Składka na tacę będzie przeznaczona na KUL. W piątek Msze św. wg porządku niedzielnego.
 
7. Kolędowania w naszej Parafii: 26.12. od godz. 15:00, 27.12. od 17:00, 28.12. od godz. 15:00, w poniedziałek i wtorek od godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnym śpiewaniu kolęd.
 
8. W przyszłą niedzielę na godz. 11:30 zapraszamy wszystkie Rodziny, które podjęły się adopcji dzieci z Konga na Mszę św. w intencji tych Rodzin, dzieci adoptowanych i Ojca Stanisława. Prosić będziemy o łaskę wytrwania w postanowieniu, potrzebne łaski dla dzieci, Ojca i dla nas samych.
 
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby ofiary oraz za dbałość o nasze świątynie.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)