Ogłoszenia Parafialne na 3. Niedzielę Zwykłą, 26.01.2014r.

1. Dziś przypada 3. niedziela w ciągu roku liturgicznego, a zarazem jest to ostatnia niedziela stycznia, która jest obchodzona jako Światowy Dzień Trędowatych. 
 
2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota tygodnia o godz. 8.30 Msza św. w intencji Matek Żywego Różańca.
 
3.W niedzielę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) poświęcenie gromnic na każdej Eucharystii, jest to też Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, do puszek zbieramy ofiary na zgromadzenia kontemplacyjne.
 
4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską dziękuję wszystkim za życzliwe pełne serdeczności przyjęcie i za ofiary kolędowe, które przeznaczone są na spłatę kosztów renowacji Wełny i remont zakrystii. Bóg zapłać. 
 
5. Dziękuję mieszkańcom Józefinowa za dbałość o naszą świątynie, w miesiącu lutym prosimy o przygotowanie świątyni do liturgii mieszkańców Moksza i drogi Brzozowej. Bóg zapłać.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)