Ogłoszenia Parafialne na 3.Niedzielę Zwykłą, 25.01.2015.

1. Dziś – trzecia niedziela w ciągu roku, zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i Światowy Dzień Chorych na Trąd. Kończy się Tydzień Ekumeniczny, ale nie kończy się nasza troska o jedność wyznawców Chrystusa. W dalszym ciągu musimy pogłębiać swoją wiarę, modlić się o jedność i pełnić czyny chrześcijańskiego miłosierdzia również w odniesieniu do braci odłączonych. 
 
2. Bóg zapłać za porządek w naszych świątyniach oraz za dbałość wokół nich rodzinom od P.Strzykała do P.Steinke. W lutym dbałość o świątynię powierzamy mieszkańcom Drogi Józefinowskiej od P.Pawlaczyk do P.Janus. Dziękuję także za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii. Bóg zapłać. Wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, współpracowników polecamy na Nowennie w środę.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)