Ogłoszenia Parafialne na 3.Niedzielę Adwentu, 14.12.2014r.

1. Dziś przypada trzecia niedziela Adwentu, zwana niedzielą gaudete – „Radujcie się” od pierwszych słów antyfony na wejście dzisiejszej Mszy Świętej, umieszczonej w mszale. W tę niedzielę rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin, przypominające nam o obowiązku ustawicznej modlitwy i troski o rodzinę własną i naszych bliźnich.

2. W środę rozpoczynamy drugą część Adwentu – bezpośrednie przygotowanie nas świąt Bożego Narodzenia.

3. Spowiedź adwentowa w naszej parafii w środę wg grafiku.

4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na prace remontowe w naszej Parafii.

5. Tegoroczne ofiary składane w czasie kolędy przeznaczone będą na dokończenie remontu zakrystii (szafy i drzwi) oraz ocieplenie plebanii i na nową werandę.

6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby Parafii.