Ogłoszenia Parafialne na 28.Niedzielę zwykłą, 12.10.2014r.

1. Dziś przypada 28. niedziela w ciągu roku, która jest zarazem XIV Dniem Papieskim obchodzonym w naszej ojczyźnie. Dni Papieskie są obchodzone w Polsce od 2001 roku jako wyraz wdzięczności, łączności duchowej z Ojcem Świętym Janem Pawłem II i promocji jego nauczania. Przypada zawsze w niedzielę przed 16 października – rocznicą wyboru kardynała Karola Wojtyły na następcę św. Piotra. Koordynatorem przedsięwzięć jest Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 
2. We wtorek, 14 października, naszą pamięcią obejmujemy nauczycieli i wychowawców, którzy obchodzą swoje doroczne święto– Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy ich życzliwością i płynącą z serca gorącą modlitwą. 
 
3. W nadchodzącą sobotę, 18 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto świętego Łukasza Ewangelisty. Jednocześnie jest to Dzień modlitw za pracowników służby zdrowia. Gorącą modlitwą obejmiemy wszystkich, którzy troszczą się o nasze zdrowie i życie. 
 
4. Dzisiaj spotkanie dla klas 3 gimnazjum i kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania po gimnazjum w łączności z nabożeństwem różańcowym o 14:30.
 
5. W przyszłą niedzielę, 19.10. na nabożeństwo różańcowe zapraszamy Rodziców i dzieci klas 1 i 2 SP w ramach przygotowania do pełnego uczestnictwa we Mszy św.
 
6. Na ostatnie niedzielne nabożeństwo różańcowe (26.10. godz. 14:30) zapraszamy wszystkie małżeństwa, które oczekują potomstwa, wszystkie pary, które pragną poczęcia, małżeństwa z małymi dziećmi. Różaniec będzie ofiarowany w ich intencji, a po nabożeństwie będzie błogosławieństwo wszystkich par oraz dzieci.
 
7. Dziękujemy wszystkim dbającym o ład, porządek i kwiaty w naszych świątyniach i ich otoczeniu.
 
8. Dziękuję także za ofiary składane na potrzeby Parafii. Bóg zapłać. 

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)