Ogłoszenia Parafialne na 25. Niedzielę Zwykłą, 22.09.2013r.

1. Na dobre rozpoczął się rok szkolny i katechetyczny. Proszę, aby dla dzieci, młodzieży, ale i rodziców, katechetów i wychowawców był to czas rozpoczęty w imię Boże. Zachęcam też do odważnego rozglądania się, aby poza nauką znaleźć właściwe miejsce dla swojego wzrostu duchowego, dla umacniania swojej komunii z Bogiem. Jest wiele propozycji, choćby działające u nas koła, organizacje katolickie, parafialna Caritas, schola  (p. Arkadiusz Jabłoński i p. Katarzyna Lewandowska) , Liturgiczna Służba Ołtarza, Matki Żywego Różańca. Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej pracy! 
2. Dzisiaj zbiórka do puszek na remont zakrystii w naszej świątyni parkowskiej. Bóg zapłać za ofiarność, wszystkich darczyńców oddajemy M. Bożej Parkowskiej w każdą  środę. Bóg zapłać.
3. Można zapisywać sie jeszcze na pielgrzymkę śladami Bł. JPII do 28.IX.13 (Częstochowa, Kraków, Łagiewniki , Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice) koszt 250.
4. Biuro parafialne nieczynne w tym tygodniu. W sprawach nagłych proszę dzwonić Ks. Pawła Haczyńskiego
5. UWAGA: 26.09.13. CZWARTEK MSZA O GODZ.17.30
                 28.09.13. SOBOTA  MSZA O GODZ.17.OO

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)