Ogłoszenia Parafialne na 2. Niedzielę Zwykłą, 18.01.2015r.

1. Dziś - jak słyszeliśmy już we wprowadzeniu do liturgii – przeżywamy drugą niedzielę w ciągu roku a zarazem Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy i rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. W środę będziemy obchodzić Dzień Babci, a w czwartek – Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

3. Za tydzień – ostatnia niedziela stycznia a zarazem Światowy Dzień Chorych na Trąd i zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla misjonarzy pochodzących z naszej Archidiecezji.

5. Porządek kolędy w tym tygodniu (grafik).

6. Bóg zapłać za porządek w naszych świątyniach oraz za dbałość wokół nich. Dziękuję także za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii. Bóg zapłać. Wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, współpracowników polecamy na Nowennie w środę.