Ogłoszenia Parafialne na 2.Niedzielę po Narodzeniu Pańskim, 4.01.2015r.

1. Dziś – druga niedziela po Narodzeniu Pańskim. W dalszym ciągu pochylamy się nad tajemnicą wcielenia Słowa Bożego i Narodzenia Zbawiciela. 
 
2. We wtorek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana popularnie świętem Trzech Króli, misyjny Dzień Dzieci, a zarazem Dzień Diecezjalnego Dzieła Misyjnego. W Kościołach Wschodnich tego dnia jest obchodzona wigilia Bożego Narodzenia. U nas porządek Mszy Świętej i nabożeństw – jak w niedziele w ciągu roku. 
 
3. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy. Kredę i kadzidło rozprowadzają nasi ministranci. Można ją nabyć dzisiaj po Mszy oraz we wtorek przed Mszą .
 
4. 6.01. zapraszamy na Mszę św. o godz. 11:30 z udziałem Orkiestry Dętej z Połajewa. O godz. 15:00 w imieniu Parafii, Zespołu Szkół w Parkowie, Stowarzyszenia „Parkowianka” oraz naszego Sołectwa zapraszamy na wieczór kolęd. Więcej szczegółów w gablocie.
 
5. Za tydzień będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego w liturgii Kościoła rzymskokatolickiego.
 
6. Porządek wizyty duszpasterskiej (grafik).
 
7. W czasie kolędy Msze św. w dni powszednie o 8:30. Biuro Parafialne podczas kolędy będzie nieczynne.
 
8. Ofiary zbierane w czasie kolędy w całości pokryte są na dokończenie remontu w zakrystii oraz na otynkowanie plebanii.
 
9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)