Ogłoszenia Parafialne na 2.Niedzielę Adwentu, 7.12.2014r.

1. Dziś, w drugą niedzielę Adwentu, obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem na Wschodzie. W ramach osobistego przygotowania się do spotkania ze Zbawicielem w święta Bożego Narodzenia i w dniu Jego powtórnego przyjścia na ziemię starajmy się wspierać modlitwą i ofiarą materialną naszych braci w wierze żyjących na Wschodzie. Po Mszy św. zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy temuż Kościołowi.

2. Jutro przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej. Msze Święte w naszym kościele o godz. 8:30 i 18:00. Na Eucharystii o godz. 18:00 poświęcimy medaliki dzieciom komunijnym.

3. W sobotę przypada 33 rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Pamiętajmy o modlitwie w intencji jego ofiar i naszej Ojczyzny.

4. Po Mszy świętej w zakrystii można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

5. Całodzienna adwentowa spowiedź w naszej Parafii będzie miała miejsce w środę, 17.12 wg grafiku.

6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii.