Ogłoszenia Parafialne na 13. Niedzielę Zwykłą, 30.06.2013

1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.
2. W najbliższą środę, 3 lipca, obchodzimy święto kolejnego Apostoła, Świętego Tomasza, który pokonał niemoc własnej wiary i, jak głosi tradycja, zaniósł naukę Chrystusa aż do Indii, gdzie zginął śmiercią męczeńską. Podczas Eucharystii będziemy modlić się o wzrost Kościoła na całej ziemi. 
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.00, dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa, prosimy o nowe i święte powołania do pracy w Pańskiej Winnicy, także z naszej wspólnoty parafialnej. Pierwszy piątek  adoracja o godz. 17.30. Pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. Chorych odwiedzimy z Najświętszym   Sakramentem od godz.9.00.  A w sobotę czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność.
4. Jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem warto skorzystać z sakramentu  pokuty. W naszym kościele okazja do pierwszo piątkowej spowiedzi świętej od godziny 17.30. Wszystkim wyjeżdżającym życzę, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzany, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego.
5. Główne prace przy kościele w Wełnie zostały ukończone wszystkim, którzy zaangażowali się w to dzieło składam serdeczne Bóg zapłać. Mamy jeszcze do wykonanie prace porządkowe przy trawnikach i rozgarnięciu ziemi usuwając jednocześnie z nich gałęzie, stare korzenie, aby w przyszłości usprawnić koszenie trawy. Zapraszam chętnych do pomocy mieszkańców Wełny na dzień 2 lipca od godz.9.30., proszę zabrać ze sobą  grabie, szpadle,  taczki. Za życzliwość i pomoc już dziś składam serdeczne podziękowanie tym   którzy dbałość,  o to miejsce mają zapisaną w swoim sercu. Bóg zapłać. 

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)