Ogłoszenia Parafialne na Święto Chrztu Pańskiego, 12.01.2014r.

1. Dzisiejsze święto Chrztu Pańskiego zamyka liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego. I choć w naszych kościołach kolędy będą rozbrzmiewać jeszcze do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, to jednak liturgia będzie już kierować nasz wzrok na Jezusa, który rozpoczyna swoją publiczną działalność.
 
2. W sobotę, 18 stycznia, rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. 
 
3. W piątek, 17 stycznia, dzień przed rozpoczęciem Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan będziemy przeżywać Dzień Judaizmu. 
 
4.Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy dbają o porządek w naszych świątyniach i ich otoczenie. Bóg zapłać.
 
5. Na terenie naszej parafii kontynuujemy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Dziękuję za serdeczne i pełne gościnności przyjęcie kapłana i ministrantów. Ofiary z kolędy przeznaczone są na pokrycie kosztów prac renowacyjnych w Wełnie i na remont zakrystii w Parkowie. Bóg zapłać.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)