Ogłoszenia Parafialne na Święto Świętej Rodziny, 28.12.2014r.

1. Dziś – niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego a zarazem święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W Rodzinie Nazaretańskiej mamy wzór i oparcie dla naszych rodzin, dlatego powierzamy je Jej opiece.
 
2. W środę przypada wspomnienie św. Sylwestra I, papieża. Msza Święta na zakończenie starego roku o godz. 16:00. Po Mszy Świętej nabożeństwo za kończący się rok - odśpiewamy przebłagalne suplikacje za grzechy popełnione w kończącym się roku kalendarzowym 2014 oraz dziękczynne „Ciebie, Boga, wysławiamy” za otrzymane w tym czasie łaski. Będziemy też prosić Pana Boga o błogosławieństwo w nowym roku. Zachęcamy do licznego udziału w tym Eucharystii i nabożeństwie.
 
3. W czwartek rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego 2015, zakończenie oktawy Narodzenia Pańskiego, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój, a także pierwszy czwartek miesiąca. Msze św. o godz. 8:00, 9:45 (Wełna), 11:30 oraz 13:30.
 
4. W tym tygodniu przypadają również pierwszy piątek. Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 8:00.
 
6. Porządek kolędy w najbliższych dniach... (GRAFIK)
 
7. Msze św. w czasie odwiedzin duszpasterskich o godz. 8:30.
 
8. 6.01. zapraszamy na Mszę św. o godz. 11:30 z udziałem Orkiestry Dętej z Połajewa.
O godz. 15:00 w imieniu Parafii, Zespołu Szkół w Parkowie, Stowarzyszenia „Parkowianka: oraz naszego Sołectwa na wieczór kolęd. Więcej szczegółów na afiszach.
 
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby ofiary oraz za dbałość o nasze świątynie.

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)