Media o nas

"Dwudziestu dwóch chłopaków to liturgiczni idealiści, których nienaganną, a często i bezbłędną służbę chwalą nawet prymasi."
Króluj nam Chryste!
nr 1, styczeń 2013

Giganci ołtarza
Króluj nam Chryste!
grudzień 2012

Prawdziwa firma
"W niedzielę służą w garniturach, na które nakładają komże czy alby"
" 'Świadczymy przecież usługi' śmieją się młodsi ministranci, ale zaraz potem poważnie przytaczają swoje hasło - wizytówkę grupy: Zwykli ludzie powołani do niezwykłych dzieł Chrystusa".
"Radość, świętość, miłość, służba - do tego dążymy".
Mały Gość Niedzielny
grudzień 2012

E-ministranci podbijają internet i boiska!
"Z jednej strony konserwatywni i oddani służbie Bogu, z drugiej nowocześni i wyluzowani. Chłopcy z Parkowa dzięki swojej pomysłowości prowadzą najbardziej popularną w Polsce ministrancką stronę internetową".
"Ministranci i lektorzy z Parkowa są chwaleni za swój profesjonalizm przez najwyższych hierarchów kościelnych".
"Młodzi ludzie z Parkowa postanowili w nowoczesny sposób promować wartości chrześcijańskie i służbę przy ołtarzu".
"Ale rdzeniem działalności ministrantów i lektorów jest przede wszystkim ich służba przy ołtarzu. Na tym polu wykazują się tak wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem, iż pochwały otrzymywali od samego Prymasa, ks.abp Henryka Muszyńskiego".

Brąz dla Parkowa
"Lektorzy z parafii pw. NMP Królowej Świata w Parkowie zajęli zaszczytne III miejsce na Ogólnopolskich Mistrzostwach Liturgicznej Służby Ołtarza w piłce nożnej. (...) Jak mówią, przekonali się, że można tak zorganizować wakacje, by mieć czas dla Pana Boga i jednocześnie aktywnie wypoczywać oraz poznawać nowe miejsca i ludzi".
Przewodnik Katolicki
nr 30 z dnia 24 VII 2011

Gazeta powiatowa
nr 26 z dnia 19.07.2011

"Chłopcy z Parkowa nie przestraszyli się wielkomiejskich drużyn"
Głos Wielkopolski - Tydzień obornicki
nr 13 (163) z dnia 15.07.2011

"Lektorzy z Parkowa na podium!"
Archidiecezja Gnieźnieńska
12.07.2011