Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 6.08-20.08.2017

NIEDZIELA | 6.08.

8:00

ANDRZEJ ROZALCZYK

PIOTR SKŁODOWSKI W 1 ROCZ.ŚM.

11:00

KUNEGUNDA, JÓZEF BARTKOWIAK

PONIEDZIAŁEK | 7.08.

18:00

ANIELA, JAN, KAZIMIERZ PTASZKOWSCY, KAZIMIERZ SOBOŃ, TOMASZ OTTO

WTOREK | 8.08.

18:00

STEFAN ZALEWSKI - OD CÓREK

STEFANIA SOŁTYSIAK - OD SYNA ALEKSANDRA Z RODZ.

ŚRODA | 9.08.

8:30

KLARA, FRANCISZEK ŻUROWSCY, SYLWESTER OMULLER, ZM.RODZEŃSTWO

CZWARTEK | 10.08.

18:00

BORYS SZYMAŃSKI OD BABCI

PIĄTEK | 11.08.

17:00

 

DZIĘKCZYNNA Z OKAZJI 18 UR. JAKUBA

18:00

BERNARD NOWICKI W 18 ROCZ.ŚM.

SOBOTA | 12.08.

17:00

LESZEK PERLICJAN,

HENRYK WYPYSZCZAK W 25 ROCZ.ŚM., STANISŁAW, KATARZYNA WYPYSZCZAK, STANISŁAW, WŁADYSŁAWA MALARA I ZM. Z RODZ.

NIEDZIELA | 13.08.

8:00

KLARA, FRANCISZEK ŻUROWSCY, KLARA, WŁADYSŁAW, EWA, LUDWIK HANDZEL

11:00

 

DZIĘKCZYNNA Z OKAZJI UR., O BŁ.BOŻE I ZDROWIE, Z PODZIĘKOWANIEM ZA OTRZYMANE ŁASKI

PONIEDZIAŁEK | 14.08.

18:00

REGINA, STANISŁAW, WŁADYSŁAW KEMPIŃSCY, EDWARD NIEWIADOMSKI, KAZIMIERZ TOJEK

WTOREK | 15.08.

8:00

STANISŁAWA, TADEUSZ FORYSIAK, KRYSTYNA, RYSZARD NOWAK, STANISŁAW KOPANIARZ

11:00

MIECZYSŁAW SMOLEŃ W ROCZ.ŚM., ADAM SMOLEŃ I ZM. Z RODZ.

JANINA, RYSZARD BOKS I ZM.Z RODZ. BZDAWKÓW

ŚRODA | 16.08.

18:00

STEFAN POLCYN - OD CÓRKI JANINY Z RODZ., ADAM KASZLUGA W ROCZ.ŚM.

CZWARTEK | 17.08.

18:00

ŁUCJA LEMBICZ

PIĄTEK | 18.08.

18:00

WŁADYSŁAW W ROCZ.ŚM., BOGDAN, GRAŻYNA, KAZIMIERZ PRZYBYLSCY

SOBOTA | 19.08.

17:00

BŁAŻEJ, STEFANIA JANUS I ZM.RODZEŃSTWO

JACEK KUCZURO

NIEDZIELA | 20.08.

8:00

ROMAN LEŚNICKI W 6 ROCZ.ŚM.

11:00

BOLESŁAW, HELENA, WIESŁAW FRANKOWSCY

BOLESŁAW KASPER Z OK.IMIENIN, KAZIMIERA KASPER


INTENCJE MSZALNE 20.08-3.09.2017

NIEDZIELA | 20.08.

8:00

ROMAN LEŚNICKI W 6 ROCZ.ŚM.

11:00

BOLESŁAW, HELENA, WIESŁAW FRANKOWSCY

BOLESŁAW KASPER Z OK.IMIENIN, KAZIMIERA KASPER

PONIEDZIAŁEK | 21.08.

18:00

MARIA W ROCZ.ŚM., KAZIMIERZ, JADWIGA KWIATKOWSCY

WTOREK | 22.08.

18:00

O BOŻE BŁ. I POTRZEBNE ŁASKI W 37 ROCZ.ŚLUBU

ŚRODA | 23.08.

8:30

REZ.P.DUDZIK

 

CZWARTEK | 24.08.

18:00

 

DZIĘKCZYNNA Z OK. 35 ROCZ.ŚLUBU

PIĄTEK | 25.08.

18:00

W ROCZ.ŚM.ANTONIEGO I JÓZEFY LIJEWSKICH, JULIA I ANTONI OMIECIŃSCY

SOBOTA | 26.08.

 

 

DZIĘKCZYNNA ZA ZEBRANE W TYM ROKU PLONY-DOŻYNKI

16:30

BOLESŁAW, ANTONINA, ZM.RODZEŃSTWO, ZM.Z RODZ. SOBOŃ, MARIAN, TOMASZ OTTO, ZDZISŁAWA ANDRZEJEWSKA

NIEDZIELA | 27.08.

8:00

BOGDANA PRZYBYLSKI W 14 ROCZ.ŚM.

11:00

REZ.P.WITT

 

PONIEDZIAŁEK | 28.08.

18:00

LUDWIKA BARTECKA

WTOREK | 29.08.

18:00

KAZIMIERZ TOJEK W 1 ROCZ.ŚM.

ŚRODA | 30.08.

18:00

 

DZIĘKCZYNNA W 1 ROCZ.ŚLUBU NATALII I ŁUKASZA – O BŁ.BOŻE I SZCZĘŚLIWE ROZWIĄZANIE

CZWARTEK | 31.08.

18:00

JÓZEFA MARSZAŁKIEWICZ

ADAM SMOLEŃ - OD SYNA DAMIANA Z ŻONĄ AGNIESZKĄ I SYNAMI (W 30.DZIEŃ OD ŚMIERCI)

PIĄTEK | 1.09.

18:00

 

O BOŻE BŁ. I OPIEKĘ MB PARKOWSKIEJ DLA RODZ.

SOBOTA | 2.09.

18:00

JAN, TERESA PIETROWIAK

NIEDZIELA | 3.09.

8:00

REZ.P.PACHOLSKA

 

11:00

RAFAŁ OLECH, STANISŁAW KUJON, HALINA

 

INTENCJE MSZALNE 3.09-17.09.2017

NIEDZIELA | 3.09.

8:00

REZ.P.PACHOLSKA

 

11:00

RAFAŁ OLECH, STANISŁAW KUJON, HALINA

PONIEDZIAŁEK | 4.09.

8:00

 

MSZA NA ROZPOCZĘCIE ROKU

+ BRONISŁAWA, STANISŁAW NOWAK, ZOFIA, KAZIMIERZ LIS, JOLANTA CHOJNACKA, ZM. RODZEŃSTWO

18:00

ROZALIA, WALENTY, SYLWESTER OMULLER I ZM. RODZEŃSTWO

WTOREK | 5.09.

18:00

HELENA W ROCZ.ŚM., FRANCISZEK JANIK I ZM.Z RODZ. NOWAKÓW

ŚRODA | 6.09.

8:30

MARIA I JÓZEF KMAK I ZA ZM. Z RODZ.

 

18:00

KAZIMIERZ SOBOŃ I ZM. RODZICÓW I TEŚCIÓW

CZWARTEK | 7.09.

18:00

 

DZIĘKCZYNNA Z OKAZJI 15 ROCZ.ŚLUBU PAWŁA I PAULINY, O ZDROWIE DLA CAŁEJ RODZ.

PIĄTEK | 8.09.

18:00

 

DZIĘKCZYNNA Z OKAZJI 16 ROCZ.URODZIN ŁUKASZA, Z PROŚBĄ O ZDROWIE I DORE WYBORY W ŻYCIU

SOBOTA | 9.09.

18:00

 

DZIĘKCZYNNA Z OKAZJI 5 ROCZ.ŚLUBU NATALII I MARCINA ORAZ URODZIN NATALII

+ MARTYNKA I KAMIL

NIEDZIELA | 10.09.

8:00

JADWIGA, EGON FOJCIK

IRENA W 2 ROCZ.ŚM., CZESŁAW W 20 ROCZ.ŚM.

11:00

CZESŁAWA, BERNARD TARGOSZ

MARTA, STANISŁAW KASPER, PELAGIA, JÓZEF SKIBIŃSCY, HELENA, JULIAN KACZMAREK

PONIEDZIAŁEK | 11.09.

18:00

WIESŁAW FRANKOWSKI W 17 ROCZ.ŚM.

WTOREK | 12.09.

18:00

LUDWIK HANDZEL - OD SYNA MATEUSZA Z RODZ.

ŚRODA | 13.09.

8:30

ANDRZEJ ROZALCZYK

CZWARTEK | 14.09.

8:30

 

O ZDROWIE I POTRZEBNE ŁASKI W RODZ. ORAZ ZA DUSZĘ JERZEGO

18:00

 

MSZA ODPUSTOWA – WEŁNA

PIĄTEK | 15.09.

18:00

KS. EDWARD CEGŁA W 8 ROCZ.ŚM. I ZA ZM. RODZICÓW

SOBOTA | 16.09.

18:00

ALOJZY, MARIA, EUGENIA TOMCZAK W ROCZ.ŚM.

NIEDZIELA | 17.09.

8:00

EDMUND, ANNA DREGER

11:00

STANISŁAW KONIECZKA W ROCZ.ŚM., ZA ZM. Z RODZ.

 

INTENCJE MSZALNE 17.09-1.10.2017

NIEDZIELA | 17.09.

8:00

EDMUND, ANNA DREGER

11:00

STANISŁAW KONIECZKA W ROCZ.ŚM., ZA ZM. Z RODZ.

PONIEDZIAŁEK | 18.09.

18:00

ARKADIUSZ PLENZLER – OD MATKI CHRZESTNEJ Z RODZ., DZIEĆMI I WNUKAMI

WTOREK | 19.09.

18:00

ADAM SMOLEŃ - OD HALINY Z DZIEĆMI

ŚRODA | 20.09.

18:00

FRANCISZEK W ROCZ.ŚM., ANNA, JÓŻEF BŁASZYK, LEOKADIA, JÓZEF JEZIERSCY

CZWARTEK | 21.09.

18:00

LUDWIG HANDZEL - OD SIOSTRY WANDY Z RODZ.

PIĄTEK | 22.09.

18:00

KAZIMIERZ CHARUBIN, STANISŁAWA, WACŁAW ZAWIEROWSCY

SOBOTA | 23.09.

18:00

MARIAN KARÓLSKI W 14 ROCZ.ŚM., MARIANNA, KAZIMIERZ KARÓLSCY, SEWERYN KRAKOWIAK

NIEDZIELA | 24.09.

8:00

HENRYK TECŁAW - OD RODZ. KORYBALSKICH

11:00

MIECZYSŁAW SZYMAŃSKI

PONIEDZIAŁEK | 25.09.

18:00

 

WTOREK | 26.09.

18:00

 

ŚRODA | 27.09.

18:00

WŁADYSŁAW, PELAGIA, JAN CYRANEK, MARIANNA, FLORIAN SZMANIA ORAZ ZA ZM. RODZEŃSTWO

CZWARTEK | 28.09.

18:00

ZOFIA W ROCZ.ŚM., WIKTOR I STANISŁAW

PIĄTEK | 29.09.

18:00

 

SOBOTA | 30.09.

18:00

IGNACY, WERONIKA CHUDZIAK, STANISŁAW I FRANCISZKA PERLICJAN, CZESŁAW PERLICJAN

NIEDZIELA | 1.10.

8:00

KAZIMIERA KMAK W ROCZ.ŚM., ZM.Z RODZ.

MIECZYSŁAW MAZUR,

PIOTR KORYBALSKI

11:00

JERZY NOSKIEWICZ

 

Grafika


(Kliknij na powyższą grafikę)